Готові роботи

Економічна та фінансова основа місцевого самоврядування (ID:92633)

РозділБюджетний менеджмент
Тип роботи курсова
Рік виконання 2015
Кількість сторінок 37
Зміст ВСТУП РОЗДІЛ 1. ТЕОРЕТИЧНІ ОСНОВИ ЕКОНОМІЧНОЇ ТА ФІНАНСОВОЇ НЕЗАЛЕЖНОСТІ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ 1.1. Місцеві бюджети як основний індикатор фінансової стабільності органів місцевого самоврядування 1.2. Доходи місцевих бюджетів як основа фінансової незалежності органів місцевого самоврядуванн РОЗДІЛ 2. АНАЛІЗ ВИКОНАННЯ ДОХІДНОЇ ЧАСТИНИ БЮДЖЕТУ РАЙОНУ ЗА 2012 – 2014 РОКИ 2.1. Оцінка виконання дохідної частини загального фонду місцевого бюджету 2.2. Аналіз виконання спеціального фонду місцевого бюджету за доходами РОЗДІЛ 3. ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ УДОСКОНАЛЕННЯ ФОРМУВАННЯ ДОХІДНИХ ДЖЕРЕЛ МІСЦЕВИХ БЮДЖЕТІВ 3.1. Зарубіжний досвід формування дохідної частини місцевих бюджетів 3.2. Сучасні проблеми прогнозування доходів місцевих бюджетів та шляхи їх вирішення ВИСНОВКИ І ПРОПОЗИЦІЇ СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ
Ціна(грн.) 150
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення