Готові роботи

“Звітність підприємств” (ID:233231)

РозділЗвітність підприємств
Тип роботи контрольна
Рік виконання 2018
Кількість сторінок 25
Зміст 1. Загальна характеристика П(С)БО 5 „Звіт про власний капітал” 2. Визначення доходів і витрат та суму прибутків за звітними сегментами діяльності 3. Порядок визначення і відображення у фінансовій звітності відстрочених податкових активів і зобов'язань 4. Звітність про відрахування на соціальні потреби: Розрахунок суми страхових внесків на загальнообов’язкове державне соціальне страхування до пенсійного фонду України Практична частина Студент самостійне опрацьовує та подає комплект заповненої звітності підприємства за її видами: фінансова звітність (головні форми), податкова звітність (головні форми), статистична звітність (головні форми), звітність про відрахування на соціальні потреби, внутрішня (управлінська) звітність (головні форми). Робота виконується студентами на базі матеріалів базового підприємства (за місцем роботи). В разі відсутності базового підприємства за основу береться віртуальне (умовне) підприємство. СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ
Ціна(грн.) 75
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення