Готові роботи

“Порівняльна характеристика бюджетного процесу України та зарубіжних країн” (ID:55628)

РозділБюджетний процес
Тип роботи магістерська
Рік виконання 2014
Кількість сторінок 133
Зміст ЗМІСТ ВСТУП РОЗДІЛ 1. МЕТОДОЛОГІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА БЮДЖЕТНОГО ПРОЦЕСУ УКРАЇНИ 1.1. Сутність та особливості бюджетного процесу України 1.2. Принципи бюджетного процесу України РОЗДІЛ 2.БЮДЖЕТНИЙ ПРОЦЕС РОЗВИНЕНИХ ЄВРОПЕЙСЬКИХ ТА АЗІАТСЬКИХ КРАЇН, ЇХ ДОСВІД ЩОДО ВДОСКОНАЛЕННЯ БЮДЖЕТНОГО ПРОЦЕСУ УКРАЇНИ 2.1. Правові основи та особливості сучасного бюджетного процесу Японії 2.2. Особливості здійснення бюджетного процесу в Німеччині 2.3. Нормативне забезпечення та характеристика бюджетного процесу в Великобританії та Франції 2.4. Порівняльна характеристика бюджетного процесу України з розвиненими європейськими країнами РОЗДІЛ 3. БЮДЖЕТНИЙ ПРОЦЕС У СПОЛУЧЕНИХ ШТАТАХ АМЕРИКИ ТА ЙОГО ДОСВІД ЩОДО ВДОСКОНАЛЕННЯ БЮДЖЕТНОГО ПРОЦЕСУ УКРАЇНИ 3.1. Правові основи сучасного бюджетного процесу Сполучених Штатів Америки 3.2. Порядок складання, внесення, розгляду, прийняття і виконання федерального бюджету в Сполучених Штатах Америки 3.3. Проблеми та перспективи вдосконалення бюджетного процесу України на основі порівняльно-правового аналізу з досвідом Сполучених Штатів Америки ВИСНОВКИ СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ
Ціна(грн.) 500
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення