Готові роботи

“Організація електронного документообороту і архівування на прикладі ПП”

Предмет Аудит
Тип роботи магістерська
Рік виконання 2008
Кількість сторінок 115
Зміст Вступ Розділ 1. Електронний документооборот й архівування як інформаційне забезпечення обліку та звітності 1.1. Сутність електронного документообороту і архівування, його функції та призначення 1.2. Організація роботи служби діловодства на підприємстві 1.3. Документальне забезпечення записів у бухгалтерському обліку, класифікація та групування документів 1.4 Критичний огляд джерельної бази з організації електронного документообороту та архівування Розділ 2. Методологія та організація електронного документообороту та архівування………………………………………………………………………. 2.1. Нормативно-правове забезпечення електронного документообороту й архівування 2.2. Методологія складання та опрацювання документів в обліку й звітності та передачи до архіву 2.3. Організація електронного документообороту й архівування на підприємстві 2.4 Напрямки удосконалення організації електронного документообороту й архівування на основі інформаційних технологій Розділ 3. Аналіз організації електронного документообороту й архівування 3.1. Методи, способи та прийоми аналізу електронного документообороту й архівування 3.2. Використання результатів аналізу електронного документообороту й архівування в управлінні підприємством Розділ 4. Аудит організації електронного документообороту й архівування 4.1. Методи та процедури аудиту електронного документообороту й архівування. 4.2. Використання результатів аудиту електронного документообороту й архівування в управлінні підприємством. Висновки. Література Додатки
Ціна(грн.) 400
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення