Готові роботи

Адміністрування акцизного податку: новації, технології, проблеми (ID:56350)

РозділАдміністрування податків та платежів
Тип роботи курсова
Рік виконання 2012
Кількість сторінок 46
Зміст Зміст Вступ Розділ 1. Загальна характеристика акцизного оподаткування 1.1. Сутність та зміст акцизного податку 1.2. Історія виникнення акцизного податку Розділ 2. Фіскальне та регулююче значення акцизного податку 2.1. Регулятивний потенціал акцизного податку 2.2. Роль акцизного податку в надходженнях до Державного бюджету України Розділ 3. Перспективи розвитку акцизного оподаткування 3.1. Аналіз досвіду зарубіжних країн щодо акцизного оподаткування 3.2. Проблеми та шляхи вдосконалення акцизного податку в Україні Висновки Список використаних джерел
Ціна(грн.) 100
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення