Готові роботи

“Адміністрування акцизного податку та державний контроль у сфері виробництва та реалізації спирту етилового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів” (ID:56352)

РозділАдміністрування податків та платежів
Тип роботи курсова
Рік виконання 2011
Кількість сторінок 45
Зміст Зміст ВСТУП РОЗДІЛ 1. ТЕОРЕТИЧНІ ЗАСАДИ АДМІНІСТРУВАННЯ АКЦИЗНОГО ПОДАТКУ 1.1. Загальна характеристика елементів адміністрування акцизного податку 1.2. Державний контроль у сфері виробництва та реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів РОЗДІЛ ІІ. АНАЛІЗ МЕХАНІЗМУ АДМІНІСТРУВАННЯ АКЦИЗНОГО ПОДАТКУ 2.1. Оцінка методики розрахунку та сплати акцизного податку 2.2. Аналіз фіскально-адміністративних аспектів акцизного оподаткування РОЗДІЛ ІІІ. ПРОБЛЕМИ ТА НАПРЯМИ УДОСКОНАЛЕННЯ АДМІНІСТРУВАННЯ АКЦИЗНОГО ПОДАТКУ У ЧАСТИНІ ОПОДАТКУВАННЯ АЛКОГОЛЬНИХ НАПОЇВ, ТЮТЮНОВИХ ВИРОБІВ ТА СПИРТУ ЕТИЛОВОГО 3.1. Зарубіжний досвід адміністрування акцизного податку та шляхи його застосування в Україні 3.2. Заходи щодо удосконалення адміністрування акцизного податку ВИСНОВКИ СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ
Ціна(грн.) 100
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення