Готові роботи

“Адміністрування непрямих податків”

РозділАдміністрування податків та платежів
Тип роботи курсова
Рік виконання 2011
Кількість сторінок 42
Зміст ЗМІСТ ВСТУП РОЗДІЛ 1. ТЕОРЕТИЧНІ ЗАСАДИ ФУНКЦІОНУВАННЯ НЕПРЯМИХ ПОДАТКІВ 1.1. Сутність та роль непрямих податків у податковій системі 1.2. Нормативно-правове забезпечення адміністрування непрямих податків РОЗДІЛ 2. ФІСКАЛЬНО-АДМІНІСТРАТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ НЕПРЯМИХ ПОДАТКІВ 2.1. Особливості адміністрування непрямих податків 2.2. Фіскальні аспекти непрямих податків в Україні РОЗДІЛ 3. ПРОБЛЕМИ ТА ШЛЯХИ УДОСКОНАЛЕННЯ АДМІНІСТРУВАННЯ НЕПРЯМИХ ПОДАТКІВ 3.1. Зарубіжний досвід адміністрування непрямих податків 3.2. Проблеми та напрями удосконалення адміністрування непрямих податків в Україні ВИСНОВКИ СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ
Ціна(грн.) 100
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення