Готові роботи

“Бюджетна система” (ID:179045)

РозділБюджетна система
Тип роботи контрольна
Рік виконання 2017
Кількість сторінок 19
Зміст 1. Принципи та завдання бюджетування 2. Розроблення та затвердження бюджетного регламенту 3. Аналіз відхилень витрат в системі контролю бюджету (прямих, загальновиробничих) Задача Скласти бюджет руху грошових коштів по малому виробничому підприємстві на плановий рік, враховуючи наступні дані: № з/п Назва показників % Сума, тис.грн. Планові надходження коштів 1 Обсяг виручки від реалізації продукції у звітному році склав, тис.грн. 450 2 У плановому році передбачається ріст обсягу виручки на .., в т.ч. ПДВ 12% Планові витрачання коштів 3 Розрахунки з постачальниками матеріальних ресурсів, тис.грн., в т.ч. ПДВ 360 4 Оплата праці працівникам підприємства, % від виручки 6 5 Оплата податків на зарплату (з 01.01.2015 єдина ставка 22%) 22% 6 Витрати на утримання виробничих і офісних приміщень (електроенергія, опалення, водопостачання, каналізація), тис.грн., в т.ч. ПДВ 16,5 7 Оплата послуг телефонного зв’язку, тис.грн., в т.ч. ПДВ 6,2 8 Інші витрати господарської діяльності, тис.грн., в т.ч. ПДВ 30 4 9 Сума ПДВ – зобов’язань, що підлягає сплаті в бюджет, тис.грн. 10 Сума єдиного податку, % з доходів 6 11 Комунальний податок, тис.грн. 0,3 12 Чистий потік готівки, тис.грн. 13 Баланс коштів на початок планового року, тис.грн. 8,5 14 Баланс готівки на кінець планового року, тис.грн. Список використаних джерел
Ціна(грн.) 45
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення