Готові роботи

Інвестиційні операції небанківських кредитних організацій (ID:211992)

РозділБанківська справа
Тип роботи реферат
Рік виконання 2016
Кількість сторінок 10
Зміст Зміст Вступ …………………………………………………………………………..3 Інвестиційні операції небанківських кредитних організацій ……………...4 Висновок ………………………………………………………………………9 Список літератури …………………………………………………………….10
Ціна(грн.) 50
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”
Зразок роботи:
Вступ В останні роки на національних ринках позикових капіталів розвинутих країн важливу роль стали виконувати спеціалізовані небанківські кредитно-фінансові інститути, які посіли чільне місце в накопиченні та мобілізації грошового капіталу. До числа цих установ слід віднести страхові компанії, пенсійні фонди, ощадно-позичкові асоціації, будівельні товариства (Великобританія), інвестиційні та фінансові компанії, благодійні фонди, кредитні спілки та інші. Ці інститути суттєво потіснили банки в акумуляції заощаджень населення і стали важливими постачальниками позичкового капіталу. Зростанню впливу спеціалізованих небанківських установ сприяли три основні причини: зростання доходів населення в розвинених країнах; активний розвиток ринку цінних паперів; надання цими установами спеціальних послуг, які не могли надавати банки. Крім того, ряд спеціалізованих небанківських установ (страхові компанії, пенсійні фонди) на відміну від банків можуть акумулювати грошові заощадження на досить тривалий період і, отже, робити довгострокові інвестиції. Основні форми діяльності цих установ на ринку позикових капіталів зводяться до акумуляції заощаджень населення, надання кредитів через облігаційні позики корпораціям і державі, мобілізації капіталу через всі види акцій, наданню іпотечних і споживчих кредитів, а також кредитної взаємодопомоги. Небанківські кредитно-фінансові інститути займають чільне місце на ринку позичкових капіталів, а також його важливої частини - кредитній системі розвинених західних країн. Про це свідчить їх діяльність у другій половині XX століття. Ці інститути привертають величезні довгострокові грошові ресурси населення, корпоративного сектора і держави і мобілізують їх у вигляді інвестицій в економіці.

Замовлення

Замовлення