Готові роботи

Тематика готових робіт

“Банківська система України”

ПредметБанківська справа
Тип роботи курсова
Рік виконання 2009
Кількість сторінок 31
Зміст Реферат Зміст Перелік умовних позначень Вступ Розділ 1. Суть та будова банківської системи 1.1. Поняття банківської системи 1.2 Банки і банківська діяльність 1.3 Формування банківської системи, як особливої структури Розділ 2. Функції банківської системи 2.1.Трансформаційна функція 2.2 Функція створення грошей і регулювання грошової маси 2.3 Функція забезпечення сталості банків та і грошового ринку Розділ 3. Банківська система України: сьогодні і завтра 3.1 Показники діяльності українських банків 3.2 Причини стримування розвитку вітчизняної банківської системи 3.3 Комплексна програма як передумова успішного виконання банківською системою завдань Висновки Перелік використаної літератури
Ціна(грн.) 40
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення