Готові роботи

“Управління банківськими послугами”

Предмет Банківська справа
Тип роботи курсова
Рік виконання 2007
Кількість сторінок 53+
Зміст Вступ Розділ 1. Теоретичні основи управління банківським послугами 1.1 Економічна сутність та види банківських послуг комерційних банків України 1.2 Методики управління банківськими послугами в комерційних банках 1.3 Нормативно-правові акти, що регулюють процес здійснення банківських послуг Розділ 2. Аналіз та оцінка банківських послуг акціонерного товариства "Ощадбанк" 2.1. Фінансово-економічна характеристика банку 2.2. Аналіз та оцінка банківських послуг банку Розділ 3. Шляхи покращення вдосконалення управління банківськими послугами Висновки Список використаної літератури Додатки
Ціна(грн.) 50
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення