Готові роботи

“Облік, аналіз та аудит доходів та фінансових результатів”

Предмет Банківська справа
Тип роботи магістерська
Рік виконання 2009
Кількість сторінок 122
Зміст Зміст Вступ Розділ 1. Теоретичні основи обліку доходів та фінансових результатів 1.1. Економічна сутність доходів і фінансових результатів 1.2. Методологічні засади формування облікової інформації про доходи та фінансові результати 1.3. Організаційно-економічна характеристика СТОВВФ«Мрія» Розділ 2. Організація обліку доходів і фінансових результатів 2.1. Характеристика рахунків та регістрів з обліку доходів і фінансових результатів 2.2. Методика формування та облік доходів і фінансових результатів 2.3. Облік фінансових результатів 2.4. Облік використання прибутку підприємства Розділ 3. Аналіз та аудит доходів і фінансових результатів діяльності підприємства 3.1. Зміст, завдання і джерела інформації контролю та аналізу доходів та фінансових результатів діяльності підприємства 3.2. Аналіз формування доходів, витрат і прибутків підприємства 3.3. Оцінка рентабельності роботи підприємства 3.4. Факторний аналіз рентабельності 3.5. Порядок проведення аудиту доходів та фінансових результатів 3.6. Методика контролю операцій з обліку доходів і фінансових результатів 3.7. Напрями вдосконалення обліку та аудиту фінансових результатів Висновки та пропозиці Література Додатки
Ціна(грн.) 400
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення