Готові роботи

“Управління валютним ризиком в банку”

Предмет Банківська справа
Тип роботи дипломна
Рік виконання 2015
Кількість сторінок 139
Зміст Зміст ВСТУП3 РОЗДІЛ 1.Теоретичні аспекти управління валютним ризиком банку 1.1.Валютні операції та валютний ризик банку7 1.2.Стратегії та складові управління валютним і окремими видами ризиків19 1.3.Методи управління валютною позицією та ризиком банку27 РОЗДІЛ 2. Механізми валютного ризику та інструментарій управління31 2.1. Управління та інструменти оцінювання ризиком банку31 2.2. Оцінка зниження та методи нецінових ризиків53 2.3. Функціональні ризики управління та їх методи65 РОЗДІЛ 3. Контроль та комплексна оцінка ризиків75 3.1. Оцінка комплексної ризикованості банку75 3.2. Система внутрішньобанківського контролю за ризиками97 ВИСНОВКИ105 СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ110 ДОДАТКИ117
Ціна(грн.) 500
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення