Готові роботи

“Регулювання та контроль за діяльністю комерційних банків”

РозділБанківська справа
Тип роботи магістерська
Рік виконання 2015
Кількість сторінок 127
Зміст ЗМІСТ Вступ3 Розділ 1. Порядок створення, організація та контроль за діяльністю комерційних банків9 1.1.Порядок створення, реєстрації та ліцензування комерційних банків9 1.2.Форми та види контролю за діяльністю комерційних банків23 1.3.Сутність капіталу та його роль у забезпеченні контролю за діяльністю банку30 Розділ 2. Аналіз державного регулювання та контролю за діяльністю комерційних банків (на прикладі АКБ ”Інтеграл - Банк”)40 2.1.Загальна характеристика діяльності АКБ ”Інтеграл – Банк”40 2.2.Аналіз регулювання діяльності банківської системи України за 2008 – 2009рр 47 2.3.Аналіз економічних нормативів в системі контролю за діяльністю комерційних банків (на прикладі АКБ ”Інтеграл - Банк”)55 2.4.Оцінка діяльності АКБ Інтеграл – Банк за рейтинговою системою CAMELS67 Розділ 3. Проблеми регулювання банківської діяльності в Україні та шляхи їх вирішення74 3.1.Проблема капіталізації українських банків74 3.2.Проблеми управління банківськими ризиками за положенням Базеля ІІ 82 3.3.Проблеми оцінки банківської нерухомості для включення у фінансову звітність і розрахунку регулятивного капіталу91 Висновок 97 Список використаної літератури105 Додатки 112
Ціна(грн.) 400
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення