Готові роботи

“В приміщенні офісу об`ємом V паркетну підлогу площею F покрили нітролаком. Визначити масову концентрацію парів ацетону в повітрі в момент завершення роботи. Якщо вона виявиться більшою за нижню межу займання (НМЗ) ацетону (НМЗ = 62,5 г/м3) з урахуванням ч” (ID:265454)

РозділОхорона праці
Тип роботи інше
Рік виконання 2015
Кількість сторінок 2
Зміст Без змісту, розвязок з формулами
Ціна(грн.) 25
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”
Зразок роботи:
Розв`язок Тиск в момент вибуху в середині приміщення визначаємо за формулою: Рвиб = де Рпоч. – тиск до вибуху, П; Тпоч. – температура у приміщенні до вибуху, К; Твиб – температура під час вибуху, К; n1 – кількість молекул продуктів горіння; n – кількість молекул, що вступають в реакцію горіння ацетону.

Замовлення

Замовлення