Готові роботи

“Облік та аудит основних засобів”

РозділБухгалтерський облік
Тип роботи дипломна
Рік виконання 2009
Кількість сторінок 120
Зміст Зміст Вступ Розділ 1. Теоретичні та методичні основи обліку основних засобів 1.1 Поняття основних засобів, їх класифікація, оцінка та переоцінка 1.2. Нормативно-правове забезпечення обліку основних засобів Розділ 2. Організація обліку основних засобів 2.1. Організаційно-економічні фактори господарювання 2.2. Організація документування операцій з обліку основних засобів 2.3. Аналітичний і синтетичний облік основних засобів 2.4. Облік надходження і вибуття основних засобів 2.5. Облік витрат на утримання основних засобів та їх переоцінка Розділ 3. Аудит і удосконалення обліку основних засобів 3.1. Аудит основних засобів 3.2. Автоматизація обліку основних засобів 3.3. Шляхи покращення обліку і аудиту основних засобів Висновки і пропозиції Список використаної літератури Додатки
Ціна(грн.) 400
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення