Готові роботи

“Презентація "Центральний банк держави. Його місце у системі органів державної влади."” (ID:265467)

РозділГроші і кредит
Тип роботи інше
Рік виконання 2016
Кількість сторінок 34
Зміст План 1. Статус і принципи діяльності НБУ 2. Організаційні основи НБУ 3. Фінанси НБУ 4. Функції НБУ 5. Операції НБУ
Ціна(грн.) 50
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”
Зразок роботи:
Головною ланкою банківської та кредитної системи будь-якої держави є центральний банк. Центральний банк - це емісійно касовий центр країни (державна установа), що здійснює нагляд за банківською системою і несе відповідальність за проведення монетарної політики в державі з метою забезпечення стабільного неінфляційного розвитку економіки. Центральний банк в Україні - Національний банк України.

Замовлення

Замовлення