Готові роботи

Оцінка рівня трудового потенціалу підприємства та шляхи підвищення ефективності його використання на прикладі (ID:89494)

РозділЕкономіка підприємства
Тип роботи бакалаврська
Рік виконання 2014
Кількість сторінок 136
Зміст Вступ Розділ 1. Теоретичні аспекти оцінки рівня трудового потенціалу підприємства 1.1. Сутність, структура та значення трудового потенціалу у господарській діяльності підприємства 1.2. Економічний механізм оцінки трудового потенціалу підприємства 1.3. Нормативно-правове забезпечення відносин у сфері формування та використання трудового потенціалу підприємства 1.4. Зарубіжний досвід у сфері формування та використання трудового потенціалу Висновки до розділу 1 Розділ 2. Оцінка фінансово-господарської діяльності та трудового потенціалу ТОВ «Партнер» 2.1. Організаційно-правова характеристика підприємства 2.2. Діагностика фінансово-економічної діяльності підприємства 2.3. Оцінка рівня трудового потенціалу ТОВ «Партнер» 2.4. Напрями підвищення ефективності використання трудового потенціалу ТОВ «Партнер» Висновки до розділу 2 Розділ 3. Охорона праці на ТОВ «Партнер» 3.1. Система управління охороною праці на підприємстві 3.2. Аналіз небезпечних і шкідливих факторів умов праці на підприємстві Висновки до розділу 3 Висновки Додатки Список використаних джерел
Ціна(грн.) 800
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення