Готові роботи

Світова валютна система (ID:149936)

РозділЕкономічна теорія
Тип роботи курсова
Рік виконання 2017
Кількість сторінок 27
Зміст ВСТУП…………………………………………………………………......................3 РОЗДІЛ 1. Поняття світової валютної системи та її основні елементи. …………5 РОЗДІЛ 2. Етапи становлення світової валютної системи………………………12 РОЗДІЛ 3. Європейська валютна система………………………………………...20 ВИСНОВКИ………………………………………………………………………...24 СПИСОК ЛІТЕРАТУРИ…………………………………………………………..26
Ціна(грн.) 200 грн
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”
Зразок роботи:
Світова валютна система, по своїй суті, є сукупністю певних правил і законів, які регулюють діяльність центральних емісійних банків на зовнішніх валютних ринках. В процесі їх практичного застосування світова валютна система повинна забезпечити стабільний фундамент для довгострокового планування міжнародних торговельних відносин і всіляко сприяти викоріненню різного роду валютних обмежень та протекціоністських заходів з боку окремих країн та їх урядових органів. Валютну систему можна розглядати з двох сторін. З одного боку, вона є об'єктивною реальністю, яка виникає з поглибленням економічних зв'язків між країнами. З іншого боку, ця об'єктивна реальність усвідомлюється і закріплюється в правових нормах, інститутах, міжнародних угодах. Іншими словами, валютна система є сукупність економічних відносин, пов'язаних з функціонуванням валюти, і форм їх організації [2, с. 2]. Розглянемо детальніше деякі наукові підходи до визначення сутності досліджуваного поняття [1, с. 104-105]. Так, С. Терещенко обґрунтовує, що сучасні наукові підходи до визначення сутності поняття «світова (міжнародна) валютна система» дозволяють розглядати її з позицій: інтернаціоналізації господарських зв’язків; міжнародних договорів як форми організації валютних відносин; організації грошового обігу та порядку розрахунків. З. Луцишин трактує валютну систему як «сукупність економічних відносин, пов’язаних із функціонуванням валюти, що історично сформувалися на основі інтернаціоналізації господарських зв’язків, з державно-правовою організацією валютних відносин». Водночас, автор обґрунтовує, що міжнародна валютна площина характеризується такими складовими, як національні та резервні валюти, міжнародні грошові одиниці, умови взаємної конвертованості, валютний паритет, валютний курс і національні та міжнародні механізми його регулювання. За словами С. Лукашенко, світова (міжнародна) валютна система за своєю сутністю є організаційною системою управління валютно-фінансовими відносинами між суб’єктами світового господарства. Науковець ототожнює суб’єкти світового господарства та суб’єкти глобальної валютної системи, стверджуючи, що до них належать: держави та інститути, що здійснюють регулювання валютних відносин на глобальному, регіональному і національному рівнях; суб’єкти господарської діяльності – юридичні особи, фізичні особи (домогосподарства).

Замовлення

Замовлення