Готові роботи

“Порівняльна характеристика соціальних станів пізнього середньовіччя в Україні” (ID:263002)

РозділІсторія
Тип роботи інше
Рік виконання 2019
Кількість сторінок 5
Зміст порівняльна характеристика найбільш привілейованого та найменш привілейованого соціальних станів в Україні в період пізнього середньовіччя
Ціна(грн.) 50
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”
Зразок роботи:
Найбільш привілейованим станом того часу були князі про що свідчить,наприклад, випадок ,коли на сеймі 1640 року князь Ярема Вишневецький оголив шаблю та наказав поставити для себе князівське крісло. Князі були найбагатшим соціальним станом. Наприклад, уявлення про майновий статус Костянтина Острозького в колі найбагатших людей держави дає попис литовсько-руського війська 1528 року,на який від кожних 8 служб підданих власник повинен був виставити одного вершника. За даними попису,князь Костянтин був четвертою заможною особою в країні,бо виставив 426 вершників. Отже, у власності князя Острозького перебувало щонайменше 3408 служб.,йому належало десь 10,5 тис. димів,до 60 тис. підданих.

Замовлення

Замовлення