Готові роботи

“Радянська реконструкція еконімики Полтавської області 1933 рр”

Предмет Історія
Тип роботи курсова
Рік виконання 2009
Кількість сторінок 34
Зміст Вступ …………………… Розділ І. Історичний розвиток Полтавської області… 1.1.Історія адміністративно-територіального устрою Полтавської області…… 1.2. Відбудова народного господарства…………… 1.3. Полтавщина у «роки великого перелому» (1929р.)… 1.4. Наслідки колективізації на Полтавщині……… Розділ ІІ. Економічне відродження регіону 2.1.Економічний стан колгоспів, сільського господарства, будівництва, культурних закладів........ 2.2. Виділення Полтавщини в окрему область……… 2,3, Полтавщина за воєнних часів………… Висновки……… Список використаної літератури
Ціна(грн.) 450
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення