Готові роботи

“Радянська реконструкція еконімики Полтавської області 1933 рр”

РозділІсторія
Тип роботи курсова
Рік виконання 2009
Кількість сторінок 34
Зміст Вступ …………………… Розділ І. Історичний розвиток Полтавської області… 1.1.Історія адміністративно-територіального устрою Полтавської області…… 1.2. Відбудова народного господарства…………… 1.3. Полтавщина у «роки великого перелому» (1929р.)… 1.4. Наслідки колективізації на Полтавщині……… Розділ ІІ. Економічне відродження регіону 2.1.Економічний стан колгоспів, сільського господарства, будівництва, культурних закладів........ 2.2. Виділення Полтавщини в окрему область……… 2,3, Полтавщина за воєнних часів………… Висновки……… Список використаної літератури
Ціна(грн.) 450
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення