Готові роботи

“Навчання письма як однієї з форм комунікації на мовних факультетах вищих навчальних закладів”

ПредметЛінгвістика
Тип роботи магістерська
Рік виконання 2008
Кількість сторінок 90
Зміст Вступ Розділ І. Теоретичні основи вивчення навчання письма як однієї з форм комунікації на мовних факультетах вищих навчальних закладів 1.1. Історія досліджень проблеми навчання письма в зарубіжній та вітчизняній літературі 1.2. Письмо як форма комунікації студентів-філологів 1.3. Лінгводидактичні та психологічні основи вивчення письма студентами мовних факультетів 1.4. Проблема мотивації на сучасному етапі викладання англійської мови Розділ ІІ. Методика навчання письма студентів мовних факультетів 2.1. Цілі та принципи навчання письма 2.2. Лінгвістичний матеріал для письма 2.3. Навчання орфографії Розділ ІІІ. Розробка методики викладання англійського письма і писемного мовлення 3.1 Дослідження основних видів труднощів, що виникають в процесі навчання письма і методи для їх подолання 3.2 Типологія вправ для студентів в інтенсивному навчанні англійської мови 3.3 Формування навиків писемної комунікації на прикладі оформлення типових документів англійською мовою 3.4 Інноваційні методи вивчення англійського письма з використанням сучасних комп'ютерних технологій Висновки Список використаних джерел Додатки Додаток А Таблиця 3.1.1 Аналіз помилок у творчих роботах студентів з англійської мови Таблиця 3.1.2. Аналіз помилок у творчих роботах з англійської мови студентів Тернопільського національного університету ум. Гнатюка Додаток Б Таблиця 3.2. Список англійських слів для вивчення, в яких студенти найчастіше допускаються помилок Додаток В Офіційний лист на англійській мові (запит інформації щодо надання послуг) Додаток Г Таблиця 3.3. Список найбільш уживаних слів для прискорення вивчення англійської мови Додаток Д Діаграма 3.1. Ефективність інноваційної методики вивчення англійського письма у порівнянні з традиційним способом
Ціна(грн.) 500
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення