Готові роботи

“Сонетарій М.Зерова”

Предмет Література
Тип роботи курсова
Рік виконання 2008
Кількість сторінок 34
Зміст ЗМІСТ Вступ Розділ І. Місце М.Зерова у літературному процесі 20-х р. ХХ ст.…… 1.1. Неокласицизм в українській літературі та його представники…. 1.2. Життєвий і творчий шлях М.Зерова………… Розділ ІІ. Природа неокласичного у творах Миколи Зерова……… 2.1. Місце сонета в українській літературі та зокрема у творчості М.Зерова…………… 2.2. Тематичне розмаїття сонетів М.Зерова……………… 2.3. Образи античної літератури в сонетах М.Зерова…… Висновки………………………………………………………………… Список використаної літератури……………..…
Ціна(грн.) 300
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення