Готові роботи
Проза 50 - 60-х рр. 19 ст. Творчість Ю. - О. Федьковича. Постромантичний “синдром” у творчості О. Стороженка

Проза 50 - 60-х рр. 19 ст. Творчість Ю. - О. Федьковича. Постромантичний “синдром” у творчості О. Стороженка (ID:263702)

ПредметЛітература
Тип роботи реферат
Рік виконання 2016
Кількість сторінок 20
Зміст ВСТУП 1. Українська проза у 50-60х рр. 19 століття 2. Життєвий та творчий шлях Ю. – О. Федьковича 2.1. Біографічні відомості 2.2. Огляд лірики 2.3 Прозова творчість 3. Постать О. Стороженка. Огляд романтичної прози письменника ВИСНОВОК СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ І ЛТЕРАТУРИ
Ціна(грн.) 75
Зразок роботи:
У 50 — 60-ті роки XIX ст. українська література йшла, в основному, шляхом реалізму. Послідовники Тараса Шевченка Марко Вовчок, А. Свидницький, Ю. Федькович та інші майстри слова збагатили красне письменство новими темами, образами, жанрами. У цей же час в художній прозі паралельно співіснує етнографічно-побутова традиція, представлена творами П. Куліша, Ганни Барвінок, О. Стороженка. Вона продовжує кращі тенденції літератури 30 — 40-х років. Це означає, що українська проза цього періоду йшла двома шляхами: романтичним та реалістичним, тому важливим є дослідити: • що нового дав українській літературі реалізм, які його риси мали прояв; • як продовжував існувати романтизм у прозі Важливим є також дослідження творчої спадщини та постатей Ю. Федьковича та О. Стороженка.

Замовлення

Замовлення

Мы №1 в Реф-рейтинге
Добавить отзыв
Хочу такой виджет