Готові роботи

Проза 50 - 60-х рр. 19 ст. Творчість Ю. - О. Федьковича. Постромантичний “синдром” у творчості О. Стороженка (ID:263702)

РозділЛітература
Тип роботи реферат
Рік виконання 2016
Кількість сторінок 20
Зміст ВСТУП 1. Українська проза у 50-60х рр. 19 століття 2. Життєвий та творчий шлях Ю. – О. Федьковича 2.1. Біографічні відомості 2.2. Огляд лірики 2.3 Прозова творчість 3. Постать О. Стороженка. Огляд романтичної прози письменника ВИСНОВОК СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ І ЛТЕРАТУРИ
Ціна(грн.) 75
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”
Зразок роботи:
У 50 — 60-ті роки XIX ст. українська література йшла, в основному, шляхом реалізму. Послідовники Тараса Шевченка Марко Вовчок, А. Свидницький, Ю. Федькович та інші майстри слова збагатили красне письменство новими темами, образами, жанрами. У цей же час в художній прозі паралельно співіснує етнографічно-побутова традиція, представлена творами П. Куліша, Ганни Барвінок, О. Стороженка. Вона продовжує кращі тенденції літератури 30 — 40-х років. Це означає, що українська проза цього періоду йшла двома шляхами: романтичним та реалістичним, тому важливим є дослідити: • що нового дав українській літературі реалізм, які його риси мали прояв; • як продовжував існувати романтизм у прозі Важливим є також дослідження творчої спадщини та постатей Ю. Федьковича та О. Стороженка.

Замовлення

Замовлення