Готові роботи

“Війна у творчості Довженка”

ПредметЛітература
Тип роботи курсова
Рік виконання 2009
Кількість сторінок 36
Зміст Вступ … Розділ І. Морально-етична проблематика «України в огні»… 1.1. Історична доля української нації в творчості О. Довженка… 1.2. Міфологічні елементи в кіноповісті «Україна в огні»… Розділ ІІ. «Повість полум’яних літ» – епос про війну радянського народу з фашизмом… 2.1. Композиційна структура твору, сюжет, образи… 2.2. Возвеличення героїчного і прекрасного у творі засобами мови… Розділ ІІІ. Мілітарна тема в оповіданнях О.Довженка…… 3.1. Особливість малої прози Довженка… Висновки……… Список використаної літератури
Ціна(грн.) 450
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення