Готові роботи

ВИРОБНИЦТВО І ПРОПОНУВАННЯ НА КОНКУРЕНТНОМУ РИНКУ (ID:15023)

РозділМакроекономіка
Тип роботи курсова
Рік виконання 2008
Кількість сторінок 55
Зміст Всту 3 Розділ 1 Теоретико-методологічні підходи до визначення сутності досконалої конкуренції 1.1 Суть та ознаки досконалої конкуренції 1.2 Значення досконалої конкуренції в мікроекономічному аналізі Розділ 2 Вибір фірмою обсягу виробництва і конкурентне пропонування 2.1 Фірма на конкурентному ринку 2.2 Реакція конкурентної фірми на зміну ціни 2.3 Короткострокова крива пропонування фірми і галузі. Ринкова ціна і надлишок виробника 2.4 Вибір фірмою обсягу виробництва і рівновага конкурентного ринку у довгостроковій перспективі Розділ 3 Прогноз розвитку конкурентного ринку в Україні, на прикладі галузі технічного обслуговування 3.1 Характеристика галузі технічного обслуговування 3.2 Оцінка рушійних сил розвитку галузі 3.3 Оцінка сил конкуренції 3.4 Визначення ключових факторів успіху, їх оцінка 3.5 Представлення висновку про привабливість галузі в цілому 3.6 Перспективи розвитку галузі технічного обслуговування в Україні Висновки Список використаної літератури
Ціна(грн.) 50
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення