Готові роботи

Аналіз маркетингової діяльності підприємства на прикладі ТОВ «Сандора» (ID:134161)

РозділМаркетинг
Тип роботи курсова
Рік виконання 2014
Кількість сторінок 36
Зміст Вплив маркетингового мікросередовища на підприємство Роль марки та бренду в подоланні проблем, викликаних характеристиками продукції Як підвищення репутації фірми може допомогти подоланню купівельного ризику? Аналіз маркетингової діяльності підприємства на прикладі ТОВ «Сандора» Загальна характеристика компанії Основні пріоритети та цілі компанії Дослідження маркетингового макро- та мікросередовища підприємства (PEST(EL) , SWOT-аналіз ) Визначення потенційних споживачів Конкуренція на ринку соків України Постачальники сировини для «Сандора» Комплекс маркетингу Товарна політика підприємства Цінова політика Збутова політика Просування продукції
Ціна(грн.) 150
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”
Зразок роботи:
Висновки До основних проблем підприємства «Сандора» слід віднести: - дефіцит вітчизняної сировини; - погана підтримка держави в забезпечені вітчизняної сировини; - відсутність можливості представлення і захисту інтересів українського виробника сокової продукції на міжнародному і регіональному рівнях; - відсутні відпрацьовані підходи до захисту внутрішнього ринку. Основні рекомендації: - ведення нових технологій у виробництво, що зменшить затрати на собівартість продукції та створить доступніші ціни для українського споживача; - створення нової програми щодо рекламної стратегії, зорієнтованої на доступність суспільству; - проведення соцопитування та дослідження думки споживача взагалі, щоб виготовляти відповідну продукцію; - створення стратегії, щодо виготовлення конкурентоздатної продукції для більш ширшого виходу на зовнішній ринок; - проведення рекламної компанії на ринку Східної Європи. ТОВ «Сандора» входить до числа підприємств, що найбільш динамічно розвиваються на ринку продуктів харчування України. Основна специфікація підприємства - виробництво соків та соковмістких напоїв, де «Сандора» міцно утримує першу позицію в даній продуктовій категорії. Задля ефективного розвитку компанії необхідно контролювати такі фактори впливу на її діяльність: технологічне вдосконалення виробництва, боротьба з конкурентами, рівень кваліфікації персоналу. Виходячи з проведенного аналізу господарської діяльності можна зробити наступний висновок, що підприємство «Сандора» займає 49% усього сокового ринку України. Це, в свою чергу свідчить про те, що дана ситуація дозволить збільшити обсяги виробництва і якість продукції.

Замовлення

Замовлення