Готові роботи

Двохсторонні відносини у зовнішній політиці Польщі (ID:29240)

РозділМіжнародні відносини
Тип роботи курсова
Рік виконання 2010
Кількість сторінок 69
Зміст Вступ Розділ І. Теоретичні засади двосторонніх відносин 1.1 Сутність двосторонніх відносин 1.2 Основні положення зовнішньої політики 1.3 Аналіз дослідницької бази 1.4 Проблеми і перспективи двосторонніх відносин Розділ ІІ. Двосторонні відносини Польщі в Південно-Східній та Центральній Європі 2.1 Двосторонні відносин Польща – Росія 2.2 Розвиток міжнародних відносин з Литвою, Чехією, Угорщиною 2.3 Поглиблення партнерства з Україною Розділ ІІІ. Сутність та розвиток двосторонніх відносин з країнами-економічними лідерами 3.1 Двосторонні відносини Польща – США 3.2 Розширення співпраці з ФРН Розділ ІV. Місце двосторонніх відносин в інтеграційних процесах Польщі 4.1 Пріоритетність розвитку відносин Польща – ЄС 4.2 Особливості двосторонніх відносин Польща – НАТО Висновки Список використаної літератури
Ціна(грн.) 100
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення