Готові роботи

Фізичне виховання дітей дошкільного віку (ID:23440)

РозділПедагогіка
Тип роботи курсова
Рік виконання 2012
Кількість сторінок 38
Зміст Вступ Розділ 1. Теоретико-методичні засади фізичного виховання дітей дошкільного віку 1.1. Зміст і завдання фізичного виховання дітей дошкільного віку 1.2. Особливості змісту технології М. Єфименка 1.3. Порівняльний аналіз традиційної системи фізичного виховання Е. Вільчковського та технології М. Єфименка Висновки до 1-го розділу Розділ 2. Експериментальне дослідження педагогічних умов фізичного виховання дітей дошкільного віку в технології М. Єфименка 2.1. Визначення рівня розвитку фізичних умінь і навичок у дітей старшого дошкільного віку Висновки до 2-го розділу Висновки та методичні рекомендації Використана література
Ціна(грн.) 90
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення