Готові роботи

“Виховання позитивного ставлення до школи у дітей дошкільно віку”

РозділПедагогіка
Тип роботи курсова
Рік виконання 2009
Кількість сторінок 67
Зміст Вступ Розділ 1 Психолого педагогічні аспекти виховання у дітей старшого дошкільного віку позитивного ставлення до школи 1.1 Поняття готовності дитини до школи в психологічній і педагогічній літературі 1.2 Інформування мотиваційної готовності дитини до школи 1.3. Задачі виховання у дітей позитивного ставлення до школи в програмах та практиці роботи дошкільних закладах Розділ 2 Робота вихователя по формуванню позитивного ставлення до школи у дітей дошкільного віку 2.1 Особлівості уявлень дітей дошкільного віку про школу 2.2 Методика формування у дітей старшого дошкільного віку позитивного відношення до школи в навчально-виховному процесі дитячого садка 2.2.1 Умови виховання позитивного відношення до школи у дошкільника 2.2.2 Емпіричне дослідження психологічної готовності до школи дітей 6 і 7-річного віку 2.3 Аналіз результатів проведеної роботи Висновки Перелік використаних джерел Додатки (№1-№19)
Ціна(грн.) 160
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення