Готові роботи

“Педагогічна діяльність С.Русової”

Предмет Педагогіка
Тип роботи курсова
Рік виконання 2009
Кількість сторінок 51
Зміст ВСТУП 1.1. Актуальність педагогічної спадщини С.Русової на сучасному етапі 1.2. Короткі біографічні дані С. Русової 2 ОСНОВНА ЧАСТИНА 2.1 Концепція українського національного дитячого садка С.Ф.Русової 2.2. Погляди С.Русової на роль гри у розвитку особистості дошкільника 2.3. Організація праці дітей в дошкільному закладі 2.4 Ознайомлення дошкільників з природою рідного краю 2.5. Ознайомлення дошкільників з мистецтвом, культурою рідного народу 2.6. Навчання рідної мови 2.7. Роль казки в житті дитини 2.8. „Нові методи дошкільного виховання” за С. Русовою ВИСНОВКИ СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ ДОДАТКИ №1-4 (ігри запропоновані С. Русовою)
Ціна(грн.) 60
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення