Готові роботи

“25 творчих робіт”

Предмет Педагогіка
Тип роботи контрольна
Рік виконання 2007
Кількість сторінок 25
Зміст 1. Розробити метод. рекомендацію піонерам, скаутам, пластунам та інш. З проведення конкретної форми суспільно-корисної справи (рейд, трудовий десант, вечір, ярмарок). 2. Як розум. Слова Ушинського: «Педагогіка – не наука, а мистецтво, - найширше, складне, найвище і найнеобхідніше з усіх мистецтв.» 3. Порівняти учительську професію з іншими професіями у суспільстві. 4. Повідомлення про кращого вчителя школи. 5. Учитель – не професія, а покликання людини. Обґрунтувати. 6. Школа і професія у 21ст 7. Сухомлинський: «У навчанні і вихованні підрост. Покоління головне місце належить вчителю-вихователю». 8. Як вваж., вчителю треба знати лише свій предмет чи багато предметів, чи обов’язково мати хобі вчителю? 9. Повідомлення про роль самовиховання (самоосвіти) у житті педагога. 10. Проаналізувати досвід організації розвитку дітей у сім’ї Нікітіних ( «Ми, наші діти та онуки», «Сходинки творчості чи розвиваючі ігри»). 11. Запропонуйте методику виховання та навчання дітей 6-річного віку у Школі Радості В.Сухомлинського( «Серце віддаю дітям»). 12. Слова Гейне: «Кожна людина – це світ, який з нею народжується і вмирає.» 13. Досвід розвитку творчих здібностей у дітей Павлишської середньої школи. 14. Чому Сухомлинський назвав книгу «Серце віддаю дітям»? 15. Які методи виховання Сухомлинський застосовував у Павл. Сер. Школі? 16. Які методи виховання застосовував Макаренко у вихованні безпритульних дітей? 17. Порівняти підходи до формування колективу і особистості Макаренка, Сухомлинського. 18. Проаналізувати передовий пед. Досвід вчителя-філолога однієї із шкіл Житомира(«Окрилені творчістю»). 19. Підібрати критерії, за якими можна визначити пед. рівень вчителя. 20. Напрями науково - пед. досліджень , які є найбільш актуальними у сучасній школі. 21. Важкі діти, обдаровані діти – в чому проблема їх розвитку. 22. Проаналізувати передовий досвід одного з видатних педагогів України(Ващенко, Русова, Огієнко, Духнович). 23. В чому полягає філософія освіти Коменського. 24. Проаналізувати проблему сучасної школи в ринкових умовах. 25. Новаторські педагогічні ідеї К.Д.Ушинського.
Ціна(грн.) 70
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення