Готові роботи

Податкова система (задачі) (ID:116074)

РозділПодатки, податкова система
Тип роботи контрольна
Рік виконання 2016
Кількість сторінок 6
Зміст Завдання 1 У власності фізичної особи знаходиться квартира загальною площею 89 м.кв. Визначіть суму майнового податку на нерухомість. Завдання 2 У власності фізичної особи знаходиться будинок загальною площею 291 м.кв. Визначіть суму майнового податку на нерухомість. Завдання 3 У власності фізичної особи знаходиться квартира загальною площею 389 м.кв. Визначіть суму майнового податку на нерухомість. Завдання 4 Підприємство реалізувало ліки внесені до Держреєстру лікарських засобів на суму 436 грн. з ПДВ. Визначити суму податкового зобов’язання. Завдання 5 Фактична роздрібна ціна підакцизних товарів разом з ПДВ 314,5 грн. Визначіть суму акцизу та ПДВ. Завдання 6 Фізособа 1 продала легковий автомобіль Фізособі 2 31.04.2016 р. Визначити суму транспортного податку. Завдання 7 Підприємство здійснило переоцінку основних засобів. Первісна вартість 155 тис. грн.., накопичена амортизація 60 тис. грн. Справедлива вартість 140 тис. грн. Визначте суму відстроченого податкового зобов’язання. Завдання 8 Фізособа сплатила транспортний податок у сумі 25 000 грн. на підставі отриманого податкового повідомлення-рішення. У 31.04.2016 р. авто продано. Визначити суму, яка підлягає повернення фізособі.
Ціна(грн.) 40
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”
Зразок роботи:
Практична частина виконана з урахуванням змін в законодавстві на 01.01.2016 р. Завдання 1 У власності фізичної особи знаходиться квартира загальною площею 89 м.кв. Визначіть суму майнового податку на нерухомість. Завдання 2 У власності фізичної особи знаходиться будинок загальною площею 291 м.кв. Визначіть суму майнового податку на нерухомість. Завдання 3 У власності фізичної особи знаходиться квартира загальною площею 389 м.кв. Визначіть суму майнового податку на нерухомість. Завдання 4 Підприємство реалізувало ліки внесені до Держреєстру лікарських засобів на суму 436 грн. з ПДВ. Визначити суму податкового зобов’язання. Завдання 5 Фактична роздрібна ціна підакцизних товарів разом з ПДВ 314,5 грн. Визначіть суму акцизу та ПДВ. Завдання 6 Фізособа 1 продала легковий автомобіль Фізособі 2 31.04.2016 р. Визначити суму транспортного податку. Завдання 7 Підприємство здійснило переоцінку основних засобів. Первісна вартість 155 тис. грн.., накопичена амортизація 60 тис. грн. Справедлива вартість 140 тис. грн. Визначте суму відстроченого податкового зобов’язання. Завдання 8 Фізособа сплатила транспортний податок у сумі 25 000 грн. на підставі отриманого податкового повідомлення-рішення. У 31.04.2016 р. авто продано. Визначити суму, яка підлягає повернення фізособі.

Замовлення

Замовлення