Готові роботи

Порівняльно - правовий аналіз системи права та ситеми закодавства (ID:10845)

РозділПраво, юридичні
Тип роботи курсова
Рік виконання 2010
Кількість сторінок 33
Зміст Вступ Розділ 1. Система права як внутрішня будова нормативної основи правової системи 1.1. Поняття правової системи 1.2. Поняття системи права та її структури Розділ 2. Система законодавства як механізм правового регулювання 2.1. Поняття системи законодавства, її елементи 2.2. Тенденції вдосконалення і розвитку системи законодавства України Розділ 3. Порівняльний аналіз системи права і системи законодавства Висновки Список використаної літератури
Ціна(грн.) 60
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”
Інші роботи з даної категорії:

Замовлення

Замовлення