Готові роботи

“Контрольна робота з дисципліни "Банківське право" ВАРІАНТ 12 (Січевлюк В. А.)” (ID:110879)

РозділПраво, юридичні
Тип роботи контрольна
Рік виконання 2015
Кількість сторінок 8
Зміст Варіант № 12 1. Розкрийте зміст поняття «банківське законодавство». 2. Наведіть визначення державного банку та опишіть особливості процедури його заснування. 3. Вкажіть особливості іпотечного кредитування. 4. Дайте порівняльну характеристику комерційної таємниці та банківської таємниці. 5. Наведіть поняття банківського регулювання та зазначте його форми. 6. Вирішення завдання. У ст. 57 Закону України «Про банки і банківську діяльність» визначається, що вклади фізичних осіб банків гарантуються в порядку, передбаченому законодавством України. Таким законодавством є Закон України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» та прийняті на його виконання підзаконні нормативно-правові акти. Чи розповсюджуються
Ціна(грн.) 200
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”
Зразок роботи:
1. Розкрийте зміст поняття «банківське законодавство». Для того щоб мати змогу говорити про зміст поняття, перш за все розкриємо суть самого терміну. Юридичні посібники пропонують досить різноманітні підходи. Так, О. А. Костюченко, вказує, що банківське законодавство - це значний масив різноманітних за юридичною силою, формою і сферою дії нормативних актів, що мають визначену ієрархічну систему. Тоді як Ю. В. Ващенко, дає демонструє дещо інший погляд, згідно якого, банківське законодавство — це комплексна галузь законодавства, яка включає сукупність нормативно-правових актів, що регламентують відносини, які виникають у процесі здійснення банківської діяльності. Науковець С. Ю. Бурлаков, переконує, що банківське законодавство - це ...

Замовлення

Замовлення