Готові роботи

Кримінальне право Варіант №8 (ID:175692)

РозділПраво, юридичні
Тип роботи контрольна
Рік виконання 2015
Кількість сторінок 41
Зміст І. Дати відповідь на контрольні питання 1. Незаконне позбавлення волі та відмежування цього злочину від інших злочинів, пов’язаних з позбавленням особи свободи 2. Загальна характеристика і види злочинів, що посягають на політичні права громадянина України 3. Корисливі посягання на власність ІІ. Скласти задачу із варіантом рішення на тему: «Злочини проти громадського порядку та моральності» ІІІ. Розв’язати задачу ІV. Підготувати реферат на тему: «Диференціація відповідальності за вбивство за кримінальним законодавством України» Список використаних джерел
Ціна(грн.) 150
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення