Готові роботи

ПУСКУ, Варіант №58, Кооперативне право, №3391 (ID:17632)

РозділПраво, юридичні
Тип роботи контрольна
Рік виконання 2007
Кількість сторінок 25
Зміст 1. Загальна характеристика та аналіз Закону України «Про споживчу кооперацію» від 10.04.1992 р. 2. Фінансово-господарська самостійність кооперативних організацій та підприємств Задача № 58 Правління кооперативу прийняло рішення про внесення до статуту змін, відповідно до яких, члени кооперативу були позбавлені права добровільного виходу з кооперативу. Визначте: 1. Чи є правомірним рішення правління кооперативу? 2. В яких випадках припиняється членство в кооперативі? 3. Чи має право правління приймати такого роду рішення? 4. Як це питання врегульовано в законодавстві? Відповідь обґрунтуйте. Література
Ціна(грн.) 50
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення