Готові роботи
Поняття та види трудового договору 2. Робочий час: поняття, види, порядок надання, правове регулювання 3. Охорона праці жінок, неповнолітніх осіб із зниженою працездатністю Задача

Поняття та види трудового договору 2. Робочий час: поняття, види, порядок надання, правове регулювання 3. Охорона праці жінок, неповнолітніх осіб із зниженою працездатністю Задача (ID:45310)

РозділПраво, юридичні
Тип роботи контрольна
Рік виконання 2013
Кількість сторінок 21
Зміст Зміст: 1. Поняття та види трудового договору 2. Робочий час: поняття, види, порядок надання, правове регулювання 3. Охорона праці жінок, неповнолітніх осіб із зниженою працездатністю Задача 14-річний сирота Олег який перебував під опікою, працював у вільний час від навчання двірником ЖРЕП. Через те що 6 днів на тиждень він був зайнятий роботою то почав гірше вчитися. Тоді його опікун Намчик, звернувся до начальника ЖРЕП з виморгою про розірівання трудового договору з його підопічним. Начальник ЖРЕП спочатку спитав згоди на звільнення Олега, але той категорично не хоті вробити цього, оскільки цією працею він заробляв собі на кишенькові витрати, на що ніколи не міг отримати грошей від опікуна. До того ж двірників не вистачало. Тому начальник ЖРЕП відмовився звільнити Олега на вимогу опікуна посилаючись на ст.. 199 КЗпП де опікуни не визнані серед числа суб’єктів, які мають вимогу (право вимагати) розірівання трудового договору із неповнолітніми. Чи правомірна відмова начальника ЖРЕП, щодо розірвання трудового договору? Свою відповідь аргументуйте. Література.
Ціна(грн.) 60

Замовлення

Замовлення