Готові роботи

Поняття адміністративної правосуб'єктності та адміністративно-правового статусу (ID:53464)

РозділПраво, юридичні
Тип роботи контрольна
Рік виконання 2014
Кількість сторінок 20
Зміст Вступ 1. Поняття адміністративної правосуб’єктності 2. Адміністративно-правовий статус 2.1. Поняття та порівняння загального та адміністративно-правового статусу людини і громадянина 2.2. Основні елементи адміністративно-правового статусу громадянина та їх характеристика 2.3. Види адміністративно-правового статусу громадянина України Висновки Список використаної літератури
Ціна(грн.) 40.00
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення