Готові роботи

“Апарат держави”

Предмет Право, юридичні
Тип роботи курсова
Рік виконання 2012
Кількість сторінок 40
Зміст ПЛАН Вступ Розділ 1. Поняття механізму держави та його структура Розділ 2. Апарат держави та принципи організації та діяльності апарату сучасної демократичної держави 2.1. Поняття та ознаки апарату держави 2.2. Принципи організації та діяльності державного апарату 2.3. Правові форми діяльності державного апарату Розділ 3. Визначення, види та специфічні риси державних органів 3.1. Поняття та ознаки органів держави. Інститут держави 3.2. Види органів держави 3.3. Поділ влади як принцип організації роботи державного апарату Розділ 4. Система державних органів 4.1. Загальна характеристика трьох гілок влади: законодавчої, виконавчої, судової. Система «стримувань і противаг» органів влади 4.2. Професійна і державна служба. Державний службовець і працівник приватного сектора. Посадова особа 4.3. Система державних органів України Висновок Список використаної літератури
Ціна(грн.) 70
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення