Готові роботи

“Витоки ідеї правової держави” (ID:85918)

РозділПраво, юридичні
Тип роботи курсова
Рік виконання 2009
Кількість сторінок 47
Зміст Вступ Розділ 1. Історія ідеї правової держави 1.1. Історія ідеї про правову і соціальну державу 1.2. Історія правової держави, як загальнолюдська цінність та її розвиток 1.3. Історія становлення і розвитку ідеї правової держави 2. Загальна характеристика правової держави 2.1. Поняття правової держави 2.2. Головні ознаки правової держави 3. Роль українського суспільства у формуванні та функціонуванні правової держави 3.1. Підходи до правової держави в українській вітчизняній науці 3.2. Громадянське суспільство та його значення у формуванні та функціонуванні правової держави 3.3. Демократія та її суть Висновок Список використаної літератури
Ціна(грн.) 100
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення