Готові роботи

Легалізація легких наркотиків в Україні: міжнародний та вітчизняний досвід (ID:94217)

РозділПраво, юридичні
Тип роботи курсова
Рік виконання 2014
Кількість сторінок 36 основний текст, 48 з додатками
Зміст ВСТУП РОЗДІЛ І. Міжнародно-правові норми в сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів РОЗДІЛ ІІ. Характеристика національного законодавства, що регулює обігу наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів РОЗДІЛ ІІІ. Світовий досвід вирішення проблеми легалізації легких наркотиків у країнах англо-американської та романо-германської правових систем ВИСНОВКИ СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ ТА ЛІТЕРАТУРИ ДОДАТКИ
Ціна(грн.) 300
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення