Готові роботи

Суб'єкти права(сутність,класифікація) їхня правоздатність , дієздатність та деліктоздатність (ID:99797)

РозділПраво, юридичні
Тип роботи курсова
Рік виконання 2015
Кількість сторінок 32
Зміст ВСТУП РOЗДIЛ I. ПОНЯТТЯ СУБ’ЄКТА ПРАВОВІДНОСИН ТА ЇХ КОРОТКА ХАРАКТЕРИСТИКА 1.1. Визначення, принципи і види правових відносин 1.2. Поняття та класифікація суб’єктів права РOЗДIЛ II. СУБ’ЄКТИ ПРАВОВІДНОСИН. ПРАВОСУБ’ЄКТНІСТЬ 2.1. Фізичні та юридичні особи та їх характеристика 2.2. Правоздатність. Дієздатність, її характеристика і зміст 2.3. Деліктоздатність суб’єктів права ВИСНOВКИ СПИСOК ВИКOРИСТAНOЇ ЛIТEРAТУРИ
Ціна(грн.) 50
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення