Готові роботи

гендерні особливості почуття самотності в юнацькому віці (ID:44544)

РозділПсихологія
Тип роботи курсова
Рік виконання 2011
Кількість сторінок 45
Зміст Вступ Розділ І Проблема самотності людини в теоретичних джерелах та основні напрями і методи її дослідження 1.1. Теоретичні підходи до поняття самотності. 1.2. Форми та типи самотності. РОЗДІЛ ІІ Результати емпіричного дослідження почуття самотності у юнаків та дівчат 2.1. Опис методик застосованих у дослідженні 2.2. Аналіз середньогрупових показників 2.3. Відмінності середніх показників по групам юнаків та дівчат 2.4. Результати кореляційного аналізу даних 2.5. Результати порівняльного аналізу Т- критерій Стьюдента
Ціна(грн.) 130
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення