Готові роботи

Черкаський кооперативний коледж, Варіант №5, Товарознавство непродовольчих товарів, №3164 (ID:17216)

РозділТоварознавство
Тип роботи контрольна
Рік виконання 2006
Кількість сторінок 25
Зміст 15. Характеристика асортименту будівельних товарів для підлоги 75. Характеристика асортименту фотоапаратів за ознаками групування 97. Дайте товарознавчу характеристику п’яти зразкам керамічного посуду, різного за призначенням 114. Дайте порівняльну характеристику двом кіно- або відеокамерам Завдання № 122 Прийміть обґрунтоване рішення щодо якості партії джемперів чоловічих напіввовняних з кулірного трикотажного полотна світлого кольору, розміром 170-100 см, в кількості 100 шт. з виявленими при перевірці якості такими дефектами: провязування забрудненої нитки 0,5 см, малопомітні – 0,3 см. Література
Ціна(грн.) 50
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”
Інші роботи з даної категорії:

Замовлення

Замовлення