Готові роботи

Фінанси (ID:126149)

РозділФінанси
Тип роботи контрольна
Рік виконання 2015
Кількість сторінок 1
Зміст Розглянемо проект у державному секторі, реалізація якого потребує інвестиції у поточному році в обсязі 67 тис. грн. і дає надходження у поточному і наступному роках по 30 тис. грн., а ще через рік – 32.2 тис. грн. Видатки обслуговування об’єкту (у поточному і двох наступних роках) складають по 8 тис. грн. на рік. а) визначте чисту поточну цінність проекту NPV якщо ставка дисконтування становить 0%; б) визначте NPV якщо ставка дисконтування становить 10% (r=0.1); в) чи слід реалізовувати цей проект у випадках (а) та (б)?
Ціна(грн.) 15
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення