Готові роботи

УДОСКОНАЛЕННЯ УПРАВЛІННЯ ФІНАНСАМИ ПІДПРИЄМСТВ В СУЧАСНИХ УМОВАХ (ID:20840)

РозділФінанси
Тип роботи дипломна
Рік виконання 2011
Кількість сторінок 140
Зміст ЗМІСТ Вступ 3 Розділ 1. Теоретично-прикладні основи формування та використання фінансів підприємства 6 1.1. Теоретичні аспекти фінансів підприємства 6 1.2. Джерела фінансових ресурсів та їх використання в процесі розширеного відтворення капіталу 17 1.3. Оцінка економічного потенціалу харчової та переробної промисловості Тернопільської області 43 Висновки до 1 розділу 62 Розділ 2. Аналіз формування та використання фінансових ресурсів на ВАТ «Підгаєцький маслосирзавод «Коропець» 63 2.1. Загальна характеристика діяльності ВАТ «Підгаєцький маслосирзавод «Коропець» 63 2.2 Аналіз джерел залучення та ефективності використання фінансових ресурсів на ВАТ «Підгаєцький маслосирзавод «Коропець» 66 2.3 Коефіцієнтний аналіз фінансової діяльності ВАТ «Підгаєцький маслосирзавод «Коропець» 79 Висновки до 2 розділу 97 Розділ 3. Шляхи удосконалення управління фінансовими ресурсами ВАТ «Підгаєцький маслосирзавод «Коропець» 99 3.1. Сучасні способи ефективного управління фінансовими ресурсами підприємства 99 Висновки до 3 розділу 126 Висновки та пропозиції 129 Список використаних джерел 133 Додатки 140
Ціна(грн.) 500
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення