Готові роботи

“Аналіз складу та структури майна підприємства”

РозділФінанси
Тип роботи курсова
Рік виконання 2005
Кількість сторінок 37+
Зміст Вступ 1.Теоретичні основи формування фінансової структури капіталу 1.1 Економічна сутність активів підприємств 1.2 Джерела формування капіталу підприємства 1.3 Інформаційно-правове забезпечення аналізу складу і структури майна підприємства 2. Аналіз складу та структури майна Новоборовицького спиртзаводу 2.1 Фінансово-економічна характеристика підприємства 2.2. Аналіз складу та структури майна «Новоборовицького спиртзаводу» 2.3 Оцінка фінансового стану підприємства 3. Оптимізація структури капіталу підприємства «Новоборовицький спиртзавод» Висновки Література Додатки
Ціна(грн.) 50
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення