Готові роботи

“Аналіз фінансового стану підприємства”

ПредметФінанси
Тип роботи курсова
Рік виконання 2005
Кількість сторінок 39+
Зміст Вступ 1. Загальна характеристика ДП "Чернігівська механізована колона" 2. Експрес-аналіз 3. Аналіз майнового стану підприємства та джерел його формування 3.1 Аналіз балансу та звіту про фінансові результати 3.2 Аналіз виробничого потенціалу підприємства 3.3. Операційний аналіз 4. Аналіз фінансової стійкості підприємства 5. Аналіз ліквідності підприємства 6. Факторний аналіз рентабельності підприємства. 7. Оцінка ділової активності підприємства Висновки Список використаної літератури. Додаток А Додаток Б
Ціна(грн.) 50
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення