Готові роботи

“Державний бюджет як основний фінансовий план держави”

РозділФінанси
Тип роботи курсова
Рік виконання 2005
Кількість сторінок 43
Зміст Вступ 1. Призначення і роль державного бюджету 1.1 Становлення і розвиток бюджетної системи України 1.2 Організаційні основи бюджетного процесу 2. Аналіз державного бюджету за 1992– 2004 роки 2.1 Динаміка доходів державного бюджету за 1992 -2002 роки 2.2 Видатки державного бюджету України за 1992 – 2002 роки 2.3 Аналіз державного бюджету України за 2003 – 2004 роки 3. Оптимізація державного бюджету України 3.1 Бюджетний дефіцит і методи його оптимізації 3.2 Бюджет розвитку державного бюджету Висновки Література Додатки
Ціна(грн.) 30
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення